generální partner

České dráhy, a.s.

partner

EA Hotels
Růžolící Chrochtík s.r.o.
SŽDC
Výzkumný ústav železniční, a.s.
GO parking
Bernhardt
Babolat

mediální partner

Lidové noviny
Šachový týdeník
Chessbase.com

pořadatel

Pražská šachová společnost
Untitled Document


Šachový vlak 2018

Přihlášení do Šachového vlaku

Přihlásit se může každý šachista, pro vstup do turnaje nejsou žádné omezující podmínky. Každý z účastníků může zároveň přihlásit i svého nehrajícího partnera či partnerku, nebo kamarády. Počet účastníků je omezen kapacitou Šachového vlaku. O přijetí do turnaje rozhoduje organizátor na základě pořadí došlých přihlášek.

Přihlásit se můžete přes níže uvedený formulář, e-mailem (prazska.sachova@gmail.com) nebo písemně běžnou poštou (Pražská šachová společnost, Na Zájezdu 6, Praha 10, 101 00). Do 7 dnů obdržíte informace, zda jste do turnaje přijati a pokyny k uhrazení poplatků.

Teprve po zaplacení účastnického poplatku ve výši 4.990 Kč (respektive 3.490 pro nehrající doprovod) je Vaše přihláška závazná a organizátorem přijatá.

Zároveň si můžete přes organizátora objednat za výhodné ceny ubytování v hotelech v Ostravě, Varšavě, Krakově, Hradci Králové a případně i v Praze (kategorie 3*, 4* či 5* hotelů). Organizátorem rezervovaná kapacita v hotelech je omezená, proto doporučujeme rezervaci neodkládat. Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.


Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb