Pořádané akce

Česko-slovenský šachový zápas manažerů 2018

Česko-slovenský šachový zápas manažerů 2018

(listopad 2018, Skalica, hotel Svaté Ludmily)
Dvanáctý ročník šachového zápasu českých a slovenských manažerů se uskutečnil ve znamení 100 letého výročí založení Československa v hotelu Svatá Ludmila ve Skalici na česko-slovenské hranici, kde před 100 lety několik dnů zasedala vláda.

Šachový vlak 2018

Šachový vlak 2018

(říjen 2018, Praha - Ostrava - Varšava - Krakov - Hradec Králové - Praha)
Šachový vlak 2018 pojede ve dnech 12. - 16. října po trase Praha - Ostrava - Varšava - Krakov - Hradec Králové - Praha. Ve vlaku se v průběhu jízdy mezi jednotlivými etapovými městy bude hrát 11-kolový turnaj v rapid šachu. Chcete-li se této mimořádné akce zúčastnit, neváhejte s rezervací místa (prazska.sachova@gmail.com). Počet míst ve vlaku je na rozdíl od počtu zájemců z celého světa omezen.

Místo v Šachovém vlaku stojí 4.990 Kč, místo pro nehrající doprovod stojí 3.490 Kč. Ubytování si můžete rezervovat v organizátorem předvybraných hotelích ve 3 cenových kategoriích, nebo si ho zajistit sami.

EY šachový turnaj manažerů

EY šachový turnaj manažerů

(září 2018, kavárna AdAstra, Praha)
Šachový turnaj manažerů v bleskovém šachu uspořádala Pražská šachová společnost pro společnost EY (dříve Ernst & Young). Ze sedmnácti účastníků si nejlépe vedli manažer společnosti ČEZ Jan Hruška, majitel překladatelské agentury Jean Francois Cantier a portfolio manažer fondů NNIP Michal Špaček. Čestným hostem turnaje, který se konal 24. září v pražské kavárně AdAstra, byl legendární slovenský velmistr Ján Plachetka.

HARIKRISHNA PENTALA vs. NAVARA - ČEZ CHESS TROPHY 2018

HARIKRISHNA PENTALA vs. NAVARA - ČEZ CHESS TROPHY 2018

Zápas druhého nejlepšího šachisty Indie s nejlepším českým šachistou Davidem Navarou na 12 partií v rapid šachu bude hlavním bodem letošního ročníku ČEZ CHESS TROPHY, který se bude konat v Praze v Michnově paláci na Kampě od 12. do 17. června.

Zápas můžete sledovat přímo v Michnově paláci a to i s vysvětlujícími komentáři k jednotlivým partiím od zkušeného velmistra Roberta Cveka.
Součástí festival budou navíc nejen šachové přednášky a výstava, ale také šachové simultánka Harikrishny Pentaly a bleskový turnaj. Všeho se můžete zúčastnit!


Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb