generální partner

České dráhy, a.s.

partner

GO parking
JLV
Lama energy a.s.
czechtourism
EA Hotels
Výzkumný ústav železniční, a.s.
Franck Provost
Phoenix Praha a.s.

mediální partner

E15
EURO
Šachový týdeník
Chessbase.com

pořadatel

Pražská šachová společnost
Untitled Document


přihlášky

Šachový vlak 2014

Přihlášení do Šachového vlaku 2014

Přihlásit se může každý šachista, pro vstup do turnaje nejsou žádné omezující podmínky. Každý z účastníků může zároveň přihlásit i svého nehrajícího partnera či partnerku, nebo kamarády. Počet účastníků je omezen kapacitou Šachového vlaku. O přijetí do turnaje rozhoduje organizátor na základě pořadí došlých přihlášek.

Přihlásit se můžete přes níže uvedený formulář, e-mailem (prazska.sachova@gmail.com) nebo písemně běžnou poštou (Pražská šachová společnost, Bajkalská 8, Praha 10, 100 00). Obratem obdržíte informace, zda jste do turnaje přijati a pokyny k uhrazení poplatků.

Teprve po zaplacení účastnického poplatku ve výši 4.490 Kč (respektive 2.990 pro nehrající partnery a partnerky) je Vaše přihláška závazná a organizátorem přijatá.

Zároveň si můžete přes organizátora objednat za výhodné ceny ubytování v hotelech ve Vídni, Budapešti, Trenčíně, Krakově a případně i v Praze (kategorie 3*, 4* či 5* hotelů). Organizátorem rezervovaná kapacita v hotelích je omezená, proto doporučujeme rezervaci neodkládat. Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.

Untitled Document
Registrační formulář
účastník turnaje:


doprovod:počet osob


Při výběru dvoulůžkového pokoje zvolte variantu:Ubytování v Praze před či po turnaji:
Účastníci si mohou vybrat jakýkoliv hotel ze sítě EuroAgentur a obdrží 10% slevu z aktuálních internetových cen na www.euroagentur.com

Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb