generální partner

České dráhy, a.s.

partner

Pražská šachová společnost
Era poštovní spořitelna
PORG – vzdělávací instituce založená v roce 1990
Czech Tourism
Čokoládovny Fikar
Untitled Document

přihlášky

Šachový vlak 2012

Přihlášení do turnaje

Přihlásit se může každý šachista, pro vstup do turnaje nejsou žádné omezující podmínky. Každý z účastníků může zároveň přihlásit i svého nehrajícího partnera či partnerku, nebo kamarády. Počet účastníků je omezen kapacitou Šachového vlaku.

Přihlásit se můžete přes níže uvedený formulář, e-mailem (annatrachtova@gmail.com) nebo písemně běžnou poštou (Pražská šachová společnost, Bajkalská 8, Praha 10, 100 00). Obratem obdržíte informace, zda jste do turnaje přijati a pokyny k uhrazení poplatků.

Teprve po zaplacení startovného (1.490 Kč) a jízdného (2.990 Kč) je Vaše přihláška závazná a organizátorem přijatá.

Zároveň si můžete ale nemusíte přes organizátora objednat za výhodné ceny ubytování v hotelech v Drážďanech, Vratislavi, Piešťanech a ve Vídni a případně i v Praze (kategorie ***, nebo luxusní kategorie *****), organizátorem rezervovaná kapacita v hotelích je omezená, proto doporučujeme rezervaci neodkládat. Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.

Untitled Document
Registrační formulář
účastník turnaje:


doprovod:Ubytování v Praze před či po turnaji:
Účastníci si mohou vybrat jakýkoliv hotel ze sítě Euroagentur a obdrží 10% slevu z aktuálních internetových cen. Nabídku hotelů naleznete na www.euroagentur.cz

Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb