| Pražská šachová společnost
Šachový týdeník

Občanské sdružení Pražská šachová společnost vydává již devátým rokem Šachový týdeník.
Každý šachista jej může dostávat zdarma do své e-mailové schránky. Stačí když se k jeho odběru zaregistruje na této stránce.
Šachový týdeník vychází ve formátu pdf a jeho rozsah je obvykle 12 až 18 stránek. Na nich najdete nejen aktuální zpravodajství z právě probíhajících turnajů, ale také kvalitně komentované velmistrovské partie a články ze světa šachové politiky, společnosti a kultury.

Šachový týdeník vychází vždy ve čtvrtek večer, takže nejpozději v pátek ráno byste jej měli nalézt ve své e-mailové schránce. Výjimkou je jen jeden týden během letních prázdnin a druhý o vánočních svátcích, kdy vychází dvoučíslo. Časopis si můžete vytisknout, nebo číst přímo na obrazovce. Pokud jej prohlížíte v prostředí internetu, můžete využívat přímých odkazů na webové stránky turnajů či hráčů, o kterých píšeme.
Pokud se stane, že týdeník nedostanete, bývá to nejčastěji způsobeno Vaší přeplněnou e-mailovou schránkou, nebo Vaším protispamovým filtrem. Stačí pak napsat na adresu prazska.sachova@gmail.com a my Vám chybějící číslo týdeníku pošleme znovu.
Jsme časopis, který je otevřený názorům a připomínkám svých čtenářů. Jsme vděčni za všechny Vaše reakce a připomínky. Stejně jako za případné příspěvky, které s potěšením tiskneme buď jako samostatné články, nebo v rubrice dopisy čtenářů.
Žádná část Šachového týdeníku nesmí být bez předchozího písemného souhlasu vydavatele přetištěna v jiném časopisu či v jiné publikaci (a to v tištěné ani elektronické), ani jinak zveřejněna v elektronické podobě (například na internetových stránkách).
Vytištěný Šachový týdeník je možné vyvěsit na nástěnkách ve Vašich šachových klubech, aby se začetli i šachisté, kteří nemají přístup k e-mailu.

ŠACHOVÝ TÝDENÍK 03/2011 ŠACHOVÝ TÝDENÍK 17/2009 ŠACHOVÝ TÝDENÍK 31/2009 ŠACHOVÝ TÝDENÍK 06/2008 ŠACHOVÝ TÝDENÍK 05/2008 ŠACHOVÝ TÝDENÍK 07/2007

Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb