generální partner

České dráhy, a.s.

partner

EA Hotels
SŽDC
GO parking

mediální partner

Lidové noviny
Šachový týdeník
Chessbase.com

pořadatel

Pražská šachová společnost
Untitled Document

přihlášky

Šachový vlak 2019

Přihlásit se může každý šachista, pro vstup do turnaje nejsou žádné omezující podmínky. Každý z účastníků může zároveň přihlásit i svého nehrajícího partnera či partnerku, nebo kamarády. Počet účastníků je omezen kapacitou Šachového vlaku. O přijetí do turnaje rozhoduje organizátor na základě pořadí došlých přihlášek.

Přihlásit se můžete přes níže uvedený formulář, e-mailem (prazska.sachova@gmail.com) nebo písemně běžnou poštou (Pražská šachová společnost, Na Zájezdu 6, Praha 10, 101 00). Do 7 dnů obdržíte informace, zda jste do turnaje přijati a pokyny k uhrazení poplatků.

Teprve po zaplacení účastnického poplatku ve výši 4.990 Kč (respektive 3.490 pro nehrající doprovod) je Vaše přihláška závazná a organizátorem přijatá.

Zároveň si můžete přes organizátora objednat za výhodné ceny ubytování v hotelech v Karlových Varech, Českém Krumlově, Brně a Trenčíně a případně i v Praze (kategorie 3*, 4* či 5* hotelů). Organizátorem rezervovaná kapacita v hotelech je omezená, proto doporučujeme rezervaci neodkládat. Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.Pro informace o možnostech ubytování klikněte zde.

Untitled Document
Registrační formulář
účastník turnaje:
* povinný údaj

doprovod:počet osob


Při výběru dvoulůžkového pokoje zvolte variantu:
Pražská šachová společnost, o.s. | design by pb